#1 2007-11-09 15:15:48

jemiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 24
Punktów :   

nalepsze w zyciu....

wiecie co?? tak dzis sobie myslalem ze ta szusta bania z polaka to tak srednio by wyszlo.... zwlaszcza ze w poniedz moze byc ich osiem:/ teraz mam glupie skojarzenia co do tej szowinistycznej pizdy:) to na wstep tyle

mam czasem problem na tle egzystecjalnym prosze o pomoc:
nie moge znalesc sensu w zyciu, dreczy mnie brak celu, powolania,
niekiedy mi sie wydaje ze jestem drobna jednostka, ktora juz spelnila wiekszosc swoich marzen i pragnien.
od pewnego czasu mam wielka ochote sprawdzic "co jest po drugiej stronie"
znudzilo mnie zycie autsajdera poszukuje inspiracji w przyrodzie mam dosc patrzenia na kontenery pelnych smieci i brudnych chusteczek a zatem ludzie apeluje do was wszystkich nie zuzywajcie chusteczek to sa wasi przyjaciele nalezy sie nimi odpowiednio opiekowac i troszczyc chusteczki to drzewo a drezwo to sila wiec niech moc bedzie z waqmi .....

czytajac to dzielo przede wszystkim zastanawiasz sie o co tu kurwa mi choddzi....
a wiec juz wyjasniam:
trzeba mi napisac do poniedzialku wypracowanie  a dokladniej porownac charakter spierdolonego zjeba wokulskiego ktory jezdzil na wojne ciagnac laski kapralom z rownie pojebanym raskolnikowem na pozor mafijnym rusko-czeskim bosem, a w rzeczywistosci slepym mądziolem ktory mogl zapierdolic tyle kasy ze by mu jeszcze na rosol starczylo a zawina zaledwie pare groszy. jakby tego jeszcze bylo malo do dopierdolila becvala o imieniu judym XIX wieczny hamlet wyposarzony o tytol doktora guwno guwno guwno ....
wiec zadam jeszcze raz to pytanie czy ktos zechcialby mi pomoc?? narodu Polski!!!!! wzywam do boju

wszystkich wspanialomyslnych prosze o katakt :]

Ostatnio edytowany przez jemiel (2007-11-09 15:28:08)

Offline

 

#2 2007-11-09 16:18:56

COmar

Użytkownik

7475522
Skąd: stamtąd
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 904
WWW

Re: nalepsze w zyciu....

i ty jeszcze szukasz sensu i jakichś innych pierdół w życiu ? jak ty jesteś z krwi i skarpetek prawdziwym artystą i nie daj sie tej kacapskiej mazi z polskiego, tylko weź się za siebie (jak nie wiesz jak to poproś starszego kolegę/koleżankę, żeby wziął ciebie za siebie[nie wiem o co chodzi w tym co napisałem])  i dasz rade, ja tez mam lipna sytuacje z polskiego, chociaż przyznaje ze nie tak hardcore'ową jak ty z tego powodu współczuję tobie i nie zazdroszczę sobie (bez sensu znowu). jednym słowem jak czytam twoje posty to czuje sie, sam nie wiem jak, ale powiem Ci ze masz wyobraźnię i ambicje by stać się kimś więcej niż tylko zwykłym murzynem z rudymi włosami i możesz powalczyć z polskim i wszystko będzie git. zrozumiał ktoś mój przekaz ?


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami jest ich wyprzedzić ....

Offline

 

#3 2007-11-09 17:15:26

*;YoGuŚ;*

Użytkownik

7429122
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

na mnie nie licz bo dostaniesz kolejna banie xD

Offline

 

#4 2007-11-09 18:34:39

Sawa

Zasłużony Dla Browarnictwa

6688622
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 699
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

COmar napisał:

i ty jeszcze szukasz sensu i jakichś innych pierdół w życiu ? jak ty jesteś z krwi i skarpetek prawdziwym artystą i nie daj sie tej kacapskiej mazi z polskiego, tylko weź się za siebie (jak nie wiesz jak to poproś starszego kolegę/koleżankę, żeby wziął ciebie za siebie[nie wiem o co chodzi w tym co napisałem])  i dasz rade, ja tez mam lipna sytuacje z polskiego, chociaż przyznaje ze nie tak hardcore'ową jak ty z tego powodu współczuję tobie i nie zazdroszczę sobie (bez sensu znowu). jednym słowem jak czytam twoje posty to czuje sie, sam nie wiem jak, ale powiem Ci ze masz wyobraźnię i ambicje by stać się kimś więcej niż tylko zwykłym murzynem z rudymi włosami i możesz powalczyć z polskim i wszystko będzie git. zrozumiał ktoś mój przekaz ?

ja... musze powiedziec ze slowa mozna wyryc na kamiennej tablicy i powiesic nad lozkiem jako budujace lepsza przyszlosc teraz



Jemiel siostre zatrudnij starsza czasem rodzenstwo trzeba wykorzystac


Człowiek jest trzeźwy tak długo, jak długo potrafi leżeć na podłodze niczego się nie przytrzymując
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Altzheimera i zapomnieć wypić.
Różni ludzie... Różne potrzeby... Różne rodzaje piwa...
i maj czerwiec żywiec

Offline

 

#5 2007-11-10 12:54:05

jemiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

ej komar mi sie po prostu nudzilo nie wiem czy zauwazyles ale mam to w dupie chodzilo mi po prostu zeby mi ktos to machna elegancko bo mi sie nie chce. to co napisalem mialo wzruszyc czytelnika i zachecic do napisania <lol> heheeh naprawde piekne te twoje rady ale troche tandetne ;] jesli chesz mi pomoc to choc na pivko stary bedzie git ze skiba sobie poradzilem to jakims polskim sie bede frasowal

Offline

 

#6 2007-11-10 15:24:11

COmar

Użytkownik

7475522
Skąd: stamtąd
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 904
WWW

Re: nalepsze w zyciu....

haha i jak tu tego człowieka nie kochać ja myślałem że w końcu ty sie na poważnie przejąłeś tym polskim , a tak właściwie to ja nie chciałem nikomu dawać rad, tylko coś tam sobie napisać ale wyszło jak zawsze nie tak jak chciałem ~myślę inaczej niż robię~ ostatnio często mi się to zdarza


a tak baj the łej ... to mnie wzruszyłeś... aż w nocy sie obudziłem, kucnąłem w kącie i zacząłem płakać.

Ostatnio edytowany przez COmar (2007-11-10 15:26:11)


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami jest ich wyprzedzić ....

Offline

 

#7 2007-11-10 16:27:37

jemiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

buhahaha pierolisz.... buziak dla ciebie i nie placz juz wiecej po nocach

Offline

 

#8 2007-11-15 20:28:11

Jaro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 183
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

hehehe nie zdacie zobaczycie :!!!! hehe bedzie dobrze byle tak dalej chlopaki P

Offline

 

#9 2007-11-15 22:16:03

COmar

Użytkownik

7475522
Skąd: stamtąd
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 904
WWW

Re: nalepsze w zyciu....

ejjjj zgodnie z tematem, chcialem napisac, ze najlepsze w życiu.... co mnie spotkało to ta klasa, kurde no.... dziękuję Bogu ze poznałem Was wszystkich !! powaga, a po dzisiejszym dniu to juz w ogole, aż zal pomyśleć ze juz niebawem będzie koniec IIIB ... dziekuje Wam za to wszystko co było i co bedzie

Ostatnio edytowany przez COmar (2007-11-17 12:02:16)


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami jest ich wyprzedzić ....

Offline

 

#10 2007-11-17 15:14:28

jemiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

wzruszajace..... naprawde wiesz ze ja tez o tym myslalem.... ostatni wypad hehe brak mi slow....
jebany system.... trzeba to obalic tylko 3 lata;/

Offline

 

#11 2007-11-18 17:45:55

Jaro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 183
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

wiecie ze jestescie cudowni a takiego jak komar to drugiego nie znajdziesz hehe szkoda sie rozstawac ale to nie jest pewne ze jeszce roku z co niektorymi nie spedze w tej szkole :DPP:PP:PP

Offline

 

#12 2007-11-18 18:45:38

COmar

Użytkownik

7475522
Skąd: stamtąd
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 904
WWW

Re: nalepsze w zyciu....

hehehe otóż to moze dostaniemy w gratisie rok u mnie to jeszcze wszystko jest pod znakiem zapytania


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami jest ich wyprzedzić ....

Offline

 

#13 2007-11-18 19:04:09

BENY

Użytkownik

5441418
Skąd: nA mIejScÓwCe (ALASKA;)
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 1178
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

heheh pamiętajcie ze kto jak kto ale ja was nie zostawie moje wy kurde nie wiem jak was określić ale wy moje wystarczy


http://img111.imageshack.us/img111/6595/hempgruoklib8.jpg

Offline

 

#14 2007-11-18 19:26:06

Jaro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 183
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

hehehe beny blliski byles zdradzenia swojego prawdziwego ja hehehe od zawsze to wiedzialem ale Ciebie akurat lubie <i pare innych osob> hehehehehehe

Offline

 

#15 2007-11-19 19:26:13

^Ka$i3ŃkA

Użytkownik

Skąd: z III'b' :)
Zarejestrowany: 2006-05-10
Posty: 214
Punktów :   

Re: nalepsze w zyciu....

ja i tak wiem że to wszystko dzięki mnie

Ostatnio edytowany przez ^Ka$i3ŃkA (2007-11-19 19:29:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz